Chci
koupit

Chci
prodat/
pronajmout

Sháním
pronájem

Hypotéky

Kurzy

USD 1 USD23,15 CZK
EUR 1 EUR24,89 CZK
RUB 1 RUB0,0000 CZK

spolupráce

Spolupracujeme se všemi partnery, kteří poskytují služby související s bydlením a nemovitostmi a mohou být přínosem našim uživatelům. Cílem je poskytovat bezpečný servis a služby na nejvyšší úrovni. Obraťte se na nás, jste-li dodavatel hodnotné služby a máte-li zájem o spolupráci. V současné době spolupracujeme s největšími společnostmi na trhu, které poskytují inzertní a jiné marketingové služby. Mezi tyto společnosti patří zejména portály www.sreality.cz, www.seznam.cz, www.realitymix.cz, www.irest.cz, www.ceskereality.cz

Mimo zajištění prodeje se zaměřujeme i na prodej developerských projektů. V nabídce nemovitosti máme kvalitní a levné byty od prověřených  developerů s dlouholetou úspěšnou historií, které jsou ve své třídě nejlepšími na trhu, a máme klienty, kteří to ocení.

Nehrajeme jen na hřišti velkých partnerů, ba naopak. Máme propracovanou síť úspěšných zprostředkovatelů, mezi které se můžete začlenit i Vy. Stačí, pokud znáte někoho kdo prodává svou nemovitosti, dům, byt, pozemek, chatku, zahrádku, nebytový prostor atd. V případě, že nám předáte kontakt na takového člověka a my uzavřeme obchod, tak Vám obratem na ruku vyplatíme. v hotovosti. Pokud máte zájem o takovou spolupráci tak nás kontaktujte ZDE.

Praha a Karlovy Vary je naší hlavní oblastí pro prodej a pronájem domů, bytů, kanceláří, chat, pozemků a dalších druhů nemovitostí. Měsíčně realizujeme několik desítek obchodů, z čehož převážnou část tvoří rusky mluvící klientela. Svým klientům, kteří nevěří realitním kancelářím umožnujeme i tzv. vlastní prodej neboli inzerci zdarma na našem hojně navštěvovaném realitním serveru, vč. nezávislých právních služeb.

Ve spolupráci s odborníky nabízíme komplexní služby i v dalších oborech, třeba se specializací na úklidové služby - úklid bytů, činžovních domů, nebytových prostor a kanceláří, pravidelný i jednorázový úklid, předvánoční úklid, hloubkové čištění koberců a čalounění i mytí oken a výloh, vyklízení nemovitostí. Dále spolupracujeme se zkušenými podlaháři, kteří provádějí pokládání podlah všech druhů.

Profesionální malíři se kterými spolupracujeme rádi pro vás provedou i malířské práce všeho druhu a to odborné malování interiérů, tapetování, natěračské práce a také i renovace omítek s veškerým příslušným servisem včetně následného úklidu. Nabízíme také elektroinstalační a plynařské práce od profesionálů. Provádíme opravy, servis a revize plynových kotlů, plynových topidel, průtokových ohřívačů vody, bojlerů apod. Provádíme taky výměny plynových kotlů včetně poradenství s vhodným výběrem.

Provádíme rekonstrukce bytových i nebytových prostor, domů, bytů a koupelen na klíč ve spolupráci s kvalifikovanými řemeslníky včetně malování a lakování. Dále děláme a nabízíme montáž nábytku a garnyží i osvětlení a podobně. Nabízíme profesionální stěhování bytových i nebytových prostor pro firmy i domácnosti.